تصاویر/ پخت نان صلواتی در سرزمین نور

به گزارش گلستان ما به نقل از آوای ترکمن، یکی از جدیدترین و پراستقبال ترین ایستگاهها،ایستگاه صلواتی نان بود که به همت تیپ زرهی 192 زرهی شهید سرلشکر مدنی ایجاد شده بود که به یاد دو تن از شهدای برجسته کشور از جمله شهید صیاد شیرازی و سردار احمد کاظمی خدمت به زائران را سرلوحه کار خود نموده بود.

در این ایستگاه که روزانه شاهد زائران بیشماری برای گرفتن نان های صلواتی بودن به شیوه ای ابتدایی البته با خستگی ناپذیری خادمان و صفهای پراستقبال زائران همراه شده بود که نام و یاد مردان بی ادعای دفاع مقدس را در ذهن زنده می کرد.

با وجود هجوم زائران به این ایستگاه صلواتی خادمان این ایستگاه خستگی را خسته کرده بودند و با نیرویی مضاعف به زائران خدمت می کردند.

 

 

منبع:گلستان ما

 

 

التماس دعا

/ 4 نظر / 75 بازدید
شهاب

سلام عزیز سال نو مبارک به وبلاگ منم سر بزن و نظرتو راجع به تبادل لینک بگوhttp://twelfh-imam.blogfa.com/

zahra

با سلام و عرض ادب و تبریک سال نو و روز طبیعت به همه شما هموطنان عزیز مدت زمان زیادی میباشد(از سال91تا94) سایت نیایش در حوزه ی فضای مجازی اقدام به ترویج فرهنگ و اشاعه نماز کرده و همچنان فعالیت میکنند ولی در این برهه زمانی به حمایت همه ی شما برای حفظ و بقا نیازمندیم لطفا از سایت حمایت کنید تا همچنان به فعالیت های خودش در این ضمینه ادامه بدهد http://niiyayesh.ir همه شما میتوانید در اعمال خیر گروهی پایگاه شریک باشید؟ لحظه هاتون خدایی (لینک /معرفی به همه دوستان و آشنایان) کمی تامل کنید حوزه ی مذهبی هستیم به یاری همه ی شما عزیزان نیازمندیم.. لینک حمایت بالای سایت فعال میباشد سپاااس

make money online

hi i found your blog much usefull hope you link me in your blog ill do same for you Regards

محسن

عزیزم شما که خودت رو پیرو و فدایی رهبر میدونی خبر داری وقتی یکی میاد تو وبلاگت و مطلبی رو باز میکنه بصورت اتوماتیک صفحه ای به عنوان تبلیغ باز میشه که در مورد آموزش مسائل و روابط جنسی و سکسه؟ اگر حتی یه نفرم توسط وبلاگ شما وارد این صفحه بشه و گناهی مرتکب بشه شما مسئول این گناه و حق الناس به گردنته